17 Kasım 2011 Perşembe

Detay

Yiğitten enstantaneler.. Her bir yeri ayrı guZel bir cocuk yiğit. Hem kirpigi gözü sacı eli ayağı bacakları poposu guZel hem de konuşması huyu suyu guZel. İnşallah Rabbim bu güzelliklerini devam ettirir. Mesela genelde cocuklar düştügünde bizde her turk ailesi gıbi ekmek çiğneyip koyarız ki şişmesin orası acısını alsın diye. Gecen annemin aklına songulum gelmiş ağrıyormuş. Yiğit ağlama hacianne ekmek getiriim mı gözüne koy demiş! öpmüş annemi gözünden ağlama sen diye.

Mesela gelip gidip annesini öpüyor daha 26 aylık! Cok Sebiom sibosumu diyor gelip öpüyor kadosu cok seviyorum diyor. Kıvanç ve efeden hic duyulmayan seyler bunlar. Kıvanç ki anasından baska babasını bile öpmeyen bir cocuk! Anca sarılmayı biliyor hi öpmüyor. Sevgi göstermiyor ya da öğrenmedi. Efe de öyle. Efe bebekliginden beri ne kucakta dururdu ne de sevgi gösterirdi. Hatta siz onu sevince kızar hemen kaçmak ister.

Hepsi nasıl birbirinden farklı. Büyüyüp te bunları okuduklarında anlasınlar neler çektiğimizi! İste yiğitten enstantaneler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder